Proje nerede yapılıyor, projeye ilişkin kısa bilgi verir misiniz?

Türkiye’nin ilk Gayrimenkul Sertifikası Park Mavera 3’te halka sunuluyor. Park Mavera 3, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Başakşehir’de inşa ediliyor. Başakşehir’in yeni merkezi olarak planlanmış ve inşaatına başlanmış kent meydanına, resmi kurum alanlarına, 380.000 metrekarelik botanik şehir parkına komşu parselde inşa ediliyor. Hemen yakınında yine inşaatı devam eden Avrupa’nın en büyük şehir hastaneleri, 450 bin metrekare gibi büyük bir alana kurulacak İbn Haldun Üniversitesi bulunuyor.

3.Havalimanına 13 km. Havalimanı Bağlantı Yolu önünden geçiyor. 3. Çevreyolu Bağlantısı, Kuzey Marmara Otoyolu’na doğrudan katılımı var. Metro, tramvay ve havaray ihaleleri yapılmış, inşaatları devam etmekte. 3. Havalimanı’na 13 km mesadfede yer alan Park Mavera 3 havalimanı bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Projenin 3. Çevreyolu Bağlantısı, Kuzey Marmara Otoyolu’na doğrudan katılımı var. Metro, tramvay ve havaray ihaleleri yapıldı ve inşaatları devam ediyor.

Proje ise 9 blok ,723 daire ve 31 adet cadde mağazasından oluşuyor. Proje botanik şehir parkına tam cephe konumda yer alıyor. 1+1 den 5+1 e kadar ve farklı büyüklerde projelendirilen Park Mavera 3, donanım olarak da oldukça zengin içeriğe sahip. Özel tasarım kapılar, mutfak dolapları, banyo dolaplarının yanısıra daire içlerinde merkezi vakum sistemli elektrik süpürge sistemi dahi bulunmakta. Hatta bazı dairelerde profosyonel ütü standartlar arasında. Daire içi ve site içi güvenlik paketi yangın, hırsızlık, su basması, site içi haberleşme imkanı da verecek akıllı donanıma sahip.

Zengin bir sosyal tesise sahip projede dört mevsim kullanıma açık kapalı yüzme havuzu, bay/bayan ayrı Türk hamamları, fitness salonları, saunalar v.s. tüm sosyal ve spor aktivitelerine sahiplik ediyor. Site sakinlerinin tamamına  ve misafirlerine yetecek kapalı otopark mevcut.